Naprawa klimatyzacji

 Profesjonalna naprawa klimatyzacji

Jeśli używana przez Ciebie klimatyzacja przestała wydajnie działać, oznacza to oczywiście awarię. Co mogło się zepsuć? Aby do tego dojść, należy dokładnie sprawdzić urządzenie – wina może leżeć w różnych elementach urządzenia, np. parowniku, skraplaczu, sprężarce, zaworach, a także przewodach. Ponieważ wśród naszych usług jest także naprawa klimatyzacji, jeśli masz z nią problem – skontaktuj się z nami. Teren naszego działania to Warszawa oraz miasta wchodzące w skład jej aglomeracji.

Kiedy wezwać pomoc?

Objawami tego, że niezbędna będzie naprawa klimatyzacji, są takie zjawiska, jak:

  • Duży hałas podczas pracy – może on oznaczać poluzowanie bądź zużycie paska klinowego, inna prawdopodobna przyczyna to uszkodzenie sprzęgła sprężarki;
  • Klimatyzacja nie chłodzi należycie – prawdopodobnie został zabrudzony filtr lub osuszacz jest niedrożny;
  • Klimatyzator nie chce chłodzić – przyczyną mogą być defekty zaworów lub samej sprężarki;
  • Nie można uruchomić klimatyzacji – prawdopodobnie uszkodzony został sterownik lub nie ma wystarczającej ilości czynnika chłodzącego.

 

Możesz wezwać naszych specjalistów od klimatyzacji drogą telefoniczną lub mailową. Skontaktuj się z nami!

Zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest funkcjonowanie klimatyzacji zwłaszcza w lecie, dlatego też staramy się zawsze interweniować w jak najkrótszym czasie od otrzymania wezwania. Wszystko zależy oczywiście od tego, jak dużo zgłoszeń mamy w danym czasie.

Na czym polega profesjonalna naprawa?

Naprawa klimatyzacji jest wykonywana przez naszych ekspertów. Są to ludzie mający wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i potrafiący zdiagnozować problem już na pierwszy rzut oka. Dlatego rozpoznanie problemu oraz likwidacja potencjalnego defektu nie powinny zająć dużo czasu. Oczywiście wyjątkiem jest sytuacja, jeśli awaria okazuje się bardzo poważna i wymaga poważniejszych napraw.

Naszą zaletą jest nie tylko fachowa wiedza, ale także ciągłe doskonalenie kompetencji. Dlatego każdy z naszych ekspertów uczestniczy w branżowych szkoleniach, jest również na bieżąco ze wszystkimi nowymi technologiami oraz rozwiązaniami. Potwierdzają to różnego rodzaju dyplomy oraz certyfikaty uprawniające do montażu i naprawy urządzeń klimatyzujących.

Zapraszamy do kontaktu!

Jak wspomniano, terenem naszego działania jest Warszawa oraz miasta wchodzące w skład jej aglomeracji. Docieramy wszędzie, zabierając ze sobą wszystko, co niezbędne, aby wykonać naprawę na miejscu, u klienta. Możemy także zaoferować regularne usługi serwisowe, dzięki którym nie tylko sprawdzony zostanie stan techniczny urządzenia – co pozwoli wykryć potencjalne źródło problemów. W takiej sytuacji eliminuje się ryzyko awarii i naprawa klimatyzacji może być niepotrzebna.

I warto postawić na to rozwiązanie – gdy nachodzi lato, Warszawa staje się naprawdę gorącym miastem, w którym ciężko oddychać. Sprawnie działająca klimatyzacja pozwoli na wygodne spędzenie tego okresu, a koszt serwisu będzie znacznie mniejszy, niż rachunek za naprawę. Nasza propozycja skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, instytucji oraz zarządców obiektów.

Formularz kontaktowy